kosweb

KOSWEB


Hakkımızda

2005 yılından itibaren KOSWEB adı altında yüzlerce website projesini hayata geçiren ve onlarcasını hala yönetmeye devam eden bir websitesiyiz.

KOSWEB bir şirket değildir. Biz KOSWEB olarak sadece kendi projelerimizi oluşturup bu projelerin başarılı olması için çalışmaktayız. Herhangi bir kurum veya şahıs ile bir bağlantığımız olmadığı gibi başkalarına yönelik web tasarım, yazılım ve hosting hizmeti vermemekteyiz.

KOSWEB olarak website tasarımlarımızı genellikle ücretli tema satın alarak, web yazılımlarımızı ise ücretsiz olarak sunulan wordpress vb. servisleri kullanarak oluşturmaktayız. Gerekli görüldüğü takdirde ise web tasarım ve web yazılım işlerimizi sektörde kaliteli hizmet veren üçüncü şahıslara yaptırmaktayız. KOSWEB bünyesindeki tüm projelerimiz kendi sunucumuzda host edilmektedir. 2005 yılından itibaren Google Adsense başta olmak üzere çeşitli yerli/yabancı reklam programlarına üye olarak websitelerimizde reklam yayınlamaktayız. Yıllar boyunca bizlere maddi/manevi destek veren herkese teşekkür ederiz.

KOSWEB.NET bünyesinde yer alan websiteleri incelemek isterseniz "Çalışmalarımız" sayfasını ziyaret edebilirsiniz.